2007 yılında Denizli’de faaliyete geçen firmamız kurye taşımacılığı ile başlayan hizmetine 2009 yılında İzmir merkezli olarak devam etmeye başlamıştır ve hizmet ağını uluslararası deniz yolu, havayolu, karayolu taşımacılığını ekleyerek sektöre yönelik çözümler üretmeye başlamıştır. Bu süreçten itibaren, insan odaklı çalışma anlayışımızla fark yaratarak, sektörümüzde güvenli adımlarla büyüyen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

2016 yılında tedarik ağını genişleten firmamız, bu yıldan itibaren tehlikeli madde sınıfına giren ürün ve hammaddelere yönelik ulusal ve uluslararası taşımacılık ve depolama hizmeti vermeye başlamıştır. İnsan ve doğa odaklı çalışma prensiplerimizle, insan faktörünü ve çevreyi gözeterek yaptığımız çalışma, firmamızın sektöründe tanınmasını sağlamıştır.

2020 yılında, yenilenen logomuz ve vizyonumuzla, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığında etkili çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Takım arkadaşlarımızı, alanında uzman, eğitimli kişilerden seçerek sürekli eğitimlere tabii tutmak da ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet prensibiyle çalışmaktayız. Çalışmalarımız ile kısa süreli kâr hedefleriyle değil, ülke ekonomisine, çevreye ve sürdürülebilirlik ilkesine katkıda bulunma motivasyonuyla hareket ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdışındaki ağımızı her geçen gün genişleterek, verdiğimiz hizmetle geleceğe doğru güvenilir adımlar atmaktayız.

STRATEJİK YAKLAŞIM

Firmamız, sürdürülebilir rekabet avantajını sağlamak için stratejik yönetim sürecine ilgi duymakta ve gelişime katkıda bulunmak için gerekli yatırımları yapmaktadır.

» Kaliteli hizmet sağlamak
» İnsan, çevre ve doğanın korunmasını sağlamak, saygı duymak
» İş sağlığı ve güvenliği için yasal yükümlülükleri yerine getirmek ve sürdürebilirliğini sağlamak
» Sürdürülebilir karlılık yapısını oluşturmak

DEĞERLERİMİZ

» Sektör bilgilerinin müşterileri ile hizli ve doğru bir şekilde paylaşılmasını sağlama
» Oluşan sorunlara karşı hızlı ve kalıcı çözüm üretme
» Eğitim ve gelişim için gerekli yatırımı ve takibi sağlama
» Teknolojiyi üst seviyede kullanma
» DOĞA-HAYVAN-İNSAN üçşüsünde saygı, koruma ve hassasiyeti sağlama, koruyucu önlemerleri sağlayacak olan sosyal sorumluluk projelerinde yer alma

VİZYON

İnsan odaklı ve çevreye duyarlı bir çalışma anlayışıyla, ülke ekonomisine ve dünyaya katkı sağlayan bir lojistik anlayışı geliştirmek, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Lojistik alanında fark yaratan çalışma prensibimizle, sektörde yenilikçi, sürdürülebilir çözüm ortağı olmaya devam etmektir.

MİSYON

Hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetimizle, müşterilerimizin ihtiyaçları için etkili çözümler üretmek, zaman ve kaynak tasarrufu yaratarak sürdürülebilir ekonomiye katkıda bulunmak, misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.