DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Gelişmiş acente ağımızla, ürünlerinizi Türkiye’deki ve dünyanın dört bir yanındaki limanlara güvenle taşıyoruz. İthal ve ihraç ettiğiniz ürünleri kategorize ederek, FCL, LCL (Parsiyer) ve diğer özel konteynerlerde güvenli bir biçimde taşınmalarını ve limanlara ulaştırılmalarını sağlamaktayız. Liman ve gümrüklerdeki bürokratik işlemleri büyük bir hızla tamamlayarak, teslimatların zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Firmanızın ithalat ve ihracat süreçlerinde, haftalık düzenli seferlerimizle ve Türkiye aktarmalı transit taşıma hizmetimizle yanınızdayız.

Ürünlerinizi uzak mesafelere kısa sürede ulaştırmak istiyorsanız, havayolu taşımacılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, havayolu taşımacılığında dünyanın önde gelen kurumlarıyla çalışmakta ve havaalanlarındaki acenteleriyle, nitelikli bir hizmet vermektedir. Ürünlerinizi ve evraklarınızı, Charter ve Multimodal taşımacılık hizmetiyle en kısa sürede teslimat noktasına ulaştırmaktayız. Gelişmiş operasyon yönetimimiz sayesinde, büyük ve küçük hacimli materyallerin taşınmasında, firmanızın maliyet ve zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Havayolu taşımacılığında time-critical lojistik yönetimimizle organizasyon sağlamaktayız.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Uluslararası karayolu taşımacılığında, organize çalışan bir departmanla ve gelişmiş ulaşım ağıyla hizmet vermekteyiz. Ürünün muhteviyatına uygun, özel araçlarla ekspress ve transit taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Çift şöförlü araçlarla, van ve minivan tipi taşıtlarla, ürünlerinizin türüne, ağırlığına, hacmine ve özelliklerine uygun olarak, güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmanızın ithalat/ihracat süreçlerindeki ihtiyaçlarına, komple ve parsiyel tipi taşımacılık hizmetimizle etkili çözümler üretiyoruz.

Ulusal Dağıtım departmanımız, müşterilerimizin istek ve taleplerini analiz ederek, optimum taşıma çözümünü, geniş tedarikçi altyapısı ile sunmayı hedeflemektedir.

YURTİÇİ TAŞIMACILIK

PROJE VE KOMBİNE TAŞIMACILIK

Çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık ile tüm ihtiyaçlarınıza uygulan esnek çözümler sunuyoruz.

Güvenli taşımacılık, firmamızın temel prensipleri arasında yer alıyor. Tehlikeli madde sınıfına giren ürün ve hammaddeleri taşırken güvenli bir biçimde muhafaza ediyoruz. Bu sayede, ürünlerin herhangi bir zarar görmeden teslimat noktasına ulaşmasını sağlıyor ayrıca lojistik esnasında oluşabilecek tehlikeleri önlüyoruz. Çevre dostu bir firma olarak, havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığında çevreye zarar veren etkenleri ortadan kaldırıyoruz. İş güvenliği de bizim için önemli bir kriter. Taşımacılık süreçlerinde, insanı ve doğayı koruyan önlemler almaya büyük bir önem veriyoruz. Tehlikeli madde olarak tanımlanan maddeleri, teslimat noktalarına ulaştırırken yüksek güvenlik protokolleri uygulayarak, hızlı ve güvenli bir biçimde taşıyoruz.

TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞI

DEPOLAMA VE ELLEÇLEME

SB Taşımacılık olarak, ürünlerinizi bize teslim ettiğiniz andan tedarik noktasına ulaştığı ana kadar, bütün süreçlerde yanınızdayız. Depolama ve elleçleme hizmetimizle, ürünlerinizin nitelikli bir biçimde muhafaza edilmelerini sağlıyoruz. Paketleme, depolama, muhafaza etme ve güvenlik protokollerini, ürün kategorilerine göre belirleyeren, ihraç ve tedarik ettiğiniz ürünler için nitelikli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama süreçlerinde, çevrenin ve doğanın korunması için gerekli önlemleri alarak, insanın ve doğanın korunması için gereken özeni gösteriyoruz.